Παρασκευή, 11 Μαΐου 2018

Ορισμός Διαιτητών - Παρατηρητών - Ιατρών 12-13/05/2018

Ανακοινώνονται οι ορισμοί Διαιτητών - Παρατηρητών - Ιατρών για τις

12-13/05/2018, στα πρωταθλήματα της 

ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ:...





                                            ΚΩΔΙΚΟΣ
                                               ΑΓΩΝΑ          ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 09:30 (PROJUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 2                           262              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΚΚΟΤΟΣ – ΛΑΪΝΑ - ΛΑΪΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 09:30 (JUNIORS)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1                           263              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 09:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΡΗΓΑΝΑ                                 264              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΚΟΣ – ΜΑΔΙΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΞΟΥΡΙΑ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (JUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 1                       265              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΤΣΩΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             266              ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   267              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           268              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΖΟΥΡΑΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   269              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 17:30 (JUNIORS)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           270              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (PROJUNIORS)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 2                       271              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΓΡΙΝΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   272              ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIORS)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 1                         273              ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΑΘΑ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         274              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ                     275              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       276              ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΩΡΑ 10:00 (JUNIORS)
ΠΑΛΙΑΤΣΑ 2                         277              ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΑΘΑ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΩΡΑ 10:30 (JUNIORS)
ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           278              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΟΥΡΤΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             279              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΡΑΠΤΗ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΩΡΑ 11:30 (JUNIORS)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         280              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ                     281              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       282              ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΩΡΑ 12:00 (JUNIORS)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             283              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΡΑΠΤΗ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΩΡΑ 17:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         768              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ -ΣΟΥΖΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΣΑΜΠΑΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        769              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΩΡΑ 18:00 (PROJUNIORS)
ΘΕΡΜΟΥ                                284              ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
 
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΓΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΝΤΖΑΝΗΣ - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
 
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ                                                   ΤΑ ΜΕΛΗ
                      ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                        ΠΑΝ. ΚΑΨΑΛΗΣ – ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ